Logo DWPN 1%
AKTUALNOŚCI
Więcej aktualności

  Historia zapisana na dolnośląskich cmentarzach

„Historia zapisana na dolnośląskich cmentarzach”Po przyjętej z uznaniem przez czytelników publikacji pt. „Historia zapisana na śląskich cmentarzach”, otrzymujemy jej kontynuację i uzupełnienie poświęcone nekropoliom na Dolnym Śląsku.
więcej »

  HAUSowy POPcast!

Już teraz możecie posłuchać naszego POPcastu!  W naszym podcaście rozmawiamy o aktualnych serialach, filmach, muzyce i innych wytworach niemieckiej popkultury.
więcej »

  Informacja

Uprzejmie informujemy, że w piątek, 12 czerwca  Biura DWPN w Opolu i w Gliwicach będą zamknięte. Zapraszamy w poniedziałek, 15 czerwca.

  Nowa publikacja w ramach Archiwum Historii Mówionej

„Kiedy wybuchła wojna byliśmy dziećmi… II wojna światowa we wspomnieniach mieszkańców Warmii i Mazur oraz Górnego Śląska” to już siódmy tom cyklu wydawniczego z serii Archiwum Historii Mówionej.
więcej »

Wszystkie aktualności
NEWSLETTER


HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Archipelag
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej
NASI PARTNERZY
Auswartiges Amt Bundesministerium des Innen Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i  Administracji VDG Friedrich Ebert Stiftung Konrad Adenauer Stiftung
IFA FWPN Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego Samorząd Miasta Gliwice
Goethe Institut Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na śląsku Opolskim Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców województwa Śląskiego