Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychWypożyczamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt do tłumaczenia symultanicznego!
Jako jedyni w regionie oferujemy kompleksową obsługę konferencji, debat i innych imprez w zakresie tłumaczenia symultanicznego.

 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem (rok produkcji 2014) do tłumaczenia symultanicznego firmy Brähler. Sprzęt ten sprawdza się doskonale podczas konferencji wielojęzycznych, dzięki możliwości tłumaczenia „na żywo” zarówno referenci jak i uczestnicy mają komfort pełnego uczestniczenia w wydarzeniu i śledzenia każdej wypowiedzi.

 

W ramach usługi oferujemy transport, montaż i demontaż sprzętu. Nasi technicy są cały czas obecni podczas trwania konferencji i zapewniają profesjonalną obsługę imprezy. Dodatkowo zapewniamy nagłośnienie, które jest dostosowywane do wielkości pomieszczenia, warunków akustycznych i charakteru wydarzenia. Konferencję wyposażamy również w mikrofony konferencyjne oraz bezprzewodowe.

 

Zapewniamy tłumaczenie dla nawet 100 osób. Ponadto istnieje możliwość tłumaczenia nie tylko na jeden język obcy (np. polski-niemiecki, niemiecki-polski), ale obsługujemy również konferencje, gdzie są dwa języki obce.

 

Cena wypożyczenia jest ustalana indywidulanie w zależności od miejsca konferencji i potrzeb Zamawiającego.

 

Zachęcamy do wypożyczania naszego sprzętu!

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « wsteczKONTAKT

Andrea Halenka

Tel. 77 402 51 05

e-mail: andrea.halenka@haus.pl