Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychDrodzy uczniowie nasz konkurs wakacyjny „Der, die, das – wakacje mit Spaß“ nadal trwa!

Wakacje się skończyły i mamy nadzieję, że odpoczęliście i w dobrej formie rozpoczniecie nowy rok szkolny. Z początkiem nowego roku szkolnego liczymy też na Wasze zdjęcia konkursowe.

 

 

 

 

 

Podczas wakacji mogliście uchwycić spotkania z teraźniejszą niemieckością, a teraz czas na opisanie zdjęć zgodnie z Waszą kategorią wiekową i nadesłanie wraz z formularzem zgłoszeniowym do opolskiego biura Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej. Kto jeszcze nie miał okazji sfotografować współczesne ujęcie niemieckiej kultury, polityki, sportu itd., może to jeszcze teraz zrobić, ponieważ termin nadsyłania prac na nasz konkurs fotograficzny mija dopiero 15 października 2014. Zdjęcia, które przyślecie oczywiście nie koniecznie muszą być wykonane w Niemczech, ponieważ wpływ teraźniejszej niemieckości można też jak najbardziej znaleźć w naszym regionie. Dla zwycięzców naszego konkursu fotograficznego przewidziane są cenne nagrody, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali przyznawania nagród.

Jesteśmy ciekaw waszych zdjęć i waszego świeżego spojrzenia na współczesne Niemcy, a na nowy rok szkolny życzymy dużo sukcesów.

Konkurs jest częścią kampanii „Bilingua – łatwiej z niemieckim!”, realizowanej na rzecz polsko-niemieckiej dwujęzyczności.« wsteczKONTAKT

Katarzyna Czech

tel.: 77 402 51 05

faks: 77 402 51 15

e-mail: katrzyna.czech@haus.pl

DO POBRANIA

Formularz zgłoszeniowy [.doc]

Regulamin konkursu [.pdf]

PARTNERZY

Organizator:


Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej

Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce

Finansowanie:


Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Republiki Federalnej Niemiec