Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychWalne Zgromadzenie Członków Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej

26 maja 2014 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej

 

 

 

 

 

Podczas zebrania delegatów podsumowano działalność DWPN za rok 2013. Na posiedzeniu Pan Dyrektor Rafał Bartek przedstawił najważniejsze wydarzenia i projekty realizowane w zeszłym roku, wyróżniając m.in. Rozmowy o Europie jak i rozmowy o Polsce i Niemczech, konkurs „Ukryta Europa”, projekt „HAUSbesuche – Spotkania DOMowe” a także wystawę „Dziadek z Wehrmachtu” oraz Galę wręczenia Nagród „Mosty Dialogu 2013”. Na posiedzeniu zatwierdzeniu zostało również sprawozdanie finansowe za poprzedni rok.

Kolejną informacją, która została przekazana zebranym delegatom jest fakt, iż rok 2013 został zakończony z pozytywnym wynikiem finansowym.

Jednym z głównych punktów porządku obrad był wybór nowego Prezesa Zarządu, którym ponownie został Pan Ryszard Galla, jak również wybór nowych Członków Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej DWPN. Członkami Zarządu zostali: Pan Wiktor Pawlik z Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach, Pan Jan Hoppe z Regionalnej Izby Przemysłowej w Katowicach, Pan Henryk Siedlaczek, Poseł na Sejm RP oraz Pan Krzysztof Blau z Federalnego Związku Towarzystw Niemiecko-Polskich.Panu Prezesowi jak i Członkom Zarządu serdecznie gratulujemy oraz życzymy wiele sił w dalszym reprezentowaniu Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Na zakończenie podziękowano wszystkim partnerom za udzielone wsparcie oraz zaprezentowano plan pracy projektowej w roku 2014.

 « wstecz


HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Archipelag
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej