Logo DWPN 1%

Punkt Doradczy w zakresie dwujęzyczności.
Dodaj do ulubionychOd 2010 Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz ze Związkiem Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce realizuje kampanie wzmacniającą polsko-niemiecką dwujęzyczność pt. „Bilingua. Łatwiej z niemieckim”.

 

 

 

 

Od początku trwania kampanii uruchomiono punkt doradczy gdzie Doradca ds. dwujęzyczności udziela informacji telefonicznie i drogą mailową w zakresie wychowania dwujęzycznego oraz j. niemieckiego jako j. mniejszości narodowej. Aktualne informacje dotyczące tejże tematyki również są dostępne na naszej stronie internetowej www.bilingua.haus.pl.  Istotnym polem  działania Doradcy w roku 2013 była organizacja spotkań z uczniami klas 6 szkół podstawowych oraz z uczniami gimnazjów. Spotkania pod hasłem „Niemiecki – dla mnie ok!” miały na celu uzmysłowienie młodym ludziom znaczenia znajomości języka niemieckiego we współczesnym świecie, a szczególnie na  Górnym Śląsku.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.bilingua.haus.pl i zgłoszenia się na spotkania z Doradcą. W razie jakichkolwiek pytań nasz Doradca ds. polsko-niemieckiej dwujęzyczności pozostaje do dyspozycji.

Punkt doradczy współfinansowany jest przez Ministerstwo Cyfryzacji i Administracji.« wsteczKONTAKT
Katarzyna Czech

Doradca ds. dwujęzyczności

DWPN Opole

tel. (77) 402 51 05

e-mail: katarzyna.czech@haus.pl