Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychZaproszenie dla projektodawców do udziału w akcji promocyjnej „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Regionalny Ośrodek EFS w Opolu zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji, pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” w terminie 1-11 maja br. Akcja jest realizowana przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Telewizją Polską S.A.

 

Przypadająca w tym roku 10 rocznica  członkostwa Polski w Unii Europejskiej jest doskonałą okazją, aby zaprezentować mieszkańcom Polski przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich, które poprawiają jakość życia nas wszystkich. To doskonały moment, aby Państwo jako beneficjenci Funduszy Europejskich pochwalili się swoimi osiągnięciami, a  zaangażowanie w to wydarzenie przyczyni się do dodatkowej promocji Państwa projektu.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy „otworzyć swój projekt” dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 1 do 11 maja br. Dni otwarte zostaną objęte dedykowaną promocją w mediach, a najciekawsze i najatrakcyjniej zaprezentowane projekty będą miały szansę zostać pokazane w licznych audycjach telewizyjnych. Zaprosimy mieszkańców Polski do odwiedzenia projektów „tuż obok”, jak i obiektów znajdujących się w innych miejscowościach.

Ponadto, na specjalnie uruchomionej stronie internetowej akcji znajdą się informacje o każdym projekcie wraz z opisem atrakcji oferowanych przez beneficjenta (tzw. program „Dnia Otwartego”), godzinami otwarcia, mapką dojazdu. W ramach akcji zapewniamy wspólne szablony materiałów promocyjnych do wykorzystania podczas Dni Otwartych i ich promocji (np. banery internetowe, ulotki, plakaty itp.). 

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem, prosimy:

- zapoznać się z regulaminem akcji.

- przesłać zgłoszenie mailowo na adres: kierownik_opole@roEFS.pl

Jeśli mają Państwo pomysł na swój udział w „Dniach otwartych”, ale mają wątpliwości, bądź obawiają się trudności, także prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji. Osobą do kontaktu w tej sprawie jest Kalina Polok, tel. 77 402 51 06, mail: kierownik_opole@roEFS.pl.  W przypadku otrzymania przez Państwa kilku zaproszeń w związku z uzyskaniem dofinansowania z różnych programów operacyjnych prosimy o rozważenie realizacji zintegrowanego Dnia /Dni Otwartych prezentujących wszystkie dofinansowane projekty.

Świętujmy razem naszą 10-letnią obecność w UE!« wsteczKONTAKT
Kalina Polok

tel. 77 402 51 06

fax. 77 402 51 15

e-mail. kierownik_opole@roEFS.pl

DO POBRANIA

Formularz zgłoszenia [.doc]

Regulamin akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich [.pdf]