Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychSpotkanie z „Frau Holle” Braci Grimm - Rusza projekt pt.: „Cykl czytania bajek po niemiecku dla dzieci mniejszości niemieckiej”!

20 marca 2014 r. o godz. 16.30 w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Cykl czytania bajek po niemiecku dla dzieci mniejszości niemieckiej”

 

 

 

 

 

Lektorami podczas spotkania będą: dr Małgorzata Wysdak, Prezes Stowarzyszenia Pro Liberis Silesiae oraz Rafał Bartek, Dyrektor Generalny Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej. Bajka „Frau Holle” Braci Grimm czytana będzie w języku niemieckim i połączona będzie z zabawami animacyjnymi dla dzieci mniejszości niemieckiej w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Podczas każdego spotkania organizator cyklu - Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, będzie na stoisku promocyjnym przedstawiał zainteresowanym rodzicom kampanię wzmacniającą polsko-niemiecką dwujęzyczność pt.: „Bilinqua – łatwiej z niemieckim”, w postaci wydanych materiałów  i udzielaniu odpowiedzi na ewentualne pytania rodziców.

Podczas każdego spotkania dzieciom i ich opiekunom zapewniony będzie poczęstunek.« wsteczKONTAKT
Patrycja Wiencek-Baron

tel.: (77) 402 51 05

e-mail: patrycja.wiencek@haus.pl.

PARTNERZY

Finansowanie:

Zrealizowano dzięki dotacji Ministra Administracji i Cyfryzacji