Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychSzkolenie „Przetwarzanie i ochrona danych osobowych oraz najczęściej występujące problemy w realizacji projektów PO KL (poziom średniozaawansowany, zaawansowany)”

Regionalny Ośrodek EFS działający w ramach Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej zaprasza na bezpłatne szkolenie „Przetwarzanie i ochrona danych osobowych oraz najczęściej występujące problemy w realizacji projektów PO KL (poziom średniozaawansowany, zaawansowany)”- 20-21.05.2013 r.

Szkolenie odbędzie się 20 – 21 maja 2013 r. w siedzibie Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej, ul. 1 Maja 13/2, Opole. Godz. rozpoczęcia 8.30

Celem szkolenia jest doskonalenie wiedzy i umiejętności uczestników szkolenia związanych z pozyskiwaniem i przetwarzaniem danych osobowych w projektach PO KL.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli/ek beneficjentów, którzy posiadają doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z PO KL, z obszaru działalności Regionalnego Ośrodka EFS w Opolu. Uczestnicy powinni dysponować zaawansowaną wiedzą na temat programów pomocowych finansowanych z Funduszy Strukturalnych.

UWAGA:
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w szkoleniu decyduje kolejność nadsyłanych formularzy zgłoszeniowych.

Formularz zgłoszenia [.doc]

Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać pod numer faksu 77/402 5115

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w szkoleniu można uzyskać w Punkcie Informacyjnym Regionalnego Ośrodka EFS: 77/402 51 06.« wstecz


HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Archipelag
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej