Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychSzkolenie „Przetwarzanie i ochrona danych osobowych oraz najczęściej występujące problemy w realizacji projektów PO KL dla osób, które po raz pierwszy realizują projekt”

Regionalny Ośrodek EFS działający w ramach Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej zaprasza na bezpłatne szkolenie „Przetwarzanie i ochrona danych osobowych oraz najczęściej występujące problemy w realizacji projektów PO KL dla osób, które po raz pierwszy realizują projekt” - 13-14.05.2013 r.

Szkolenie odbędzie się 13 – 14 maja 2013 r. w siedzibie Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej, ul. 1 Maja 13/2, Opole. Godz. rozpoczęcia 8.30

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z aspektami prawnymi i technicznymi przetwarzania danych osobowych, a także z najczęściej pojawiającymi się problemami w realizacji projektów PO KL.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli/ek beneficjentów, którzy po raz pierwszy realizują projekty finansowane z PO KL, z obszaru działalności Regionalnego Ośrodka EFS w Opolu. Uczestnicy powinni dysponować podstawową wiedzą na temat projektów PO KL, nie jest wymagana wiedza dotycząca ochrony danych osobowych.

UWAGA:

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w szkoleniu decyduje kolejność nadsyłanych formularzy zgłoszeniowych.

Formularz zgłoszenia [.doc]

Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać pod numer faksu 77/402 51 15

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w szkoleniu można uzyskać w Punkcie Informacyjnym Regionalnego Ośrodka EFS: 77/402 51 06.« wstecz


HIT WYDAWNICZY


Atlas Historyczny
Górny Śląski
w XX wieku
HAUSBOOKS.pl
Hausbooks.pl
NASZE PROJEKTY

CBMN
Archipelag
Portal organizacji Pozarządowych Województwa Opolskiego
Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 4
Bilingua
Archiwum Historii Mówionej