Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychSkuś się na niemiecki !!! Dołącz do platformy „DEUTSCHKONTAKT” - … i nawiąż żywy kontakt z językiem niemieckim

Chciałbyś podszkolić swój język niemiecki, ale nie masz z kim porozmawiać? Wstydzisz się, że popełnisz błędy lub zwyczajnie nie możesz przełamać bariery? A może po prostu chciałbyś z kimś porozmawiać na interesujące tematy? Mamy coś dla Ciebie: utworzyliśmy bazę kontaktów osób poszukujących partnerów do tzw. rozmówek niemieckich.

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej wzbogacił kampanię wzmacniającą dwujęzyczność w Polsce pt. „Dwa to więcej niż jeden…” o kolejnie działanie, jakim jest stworzenie bazy kontaktów osób poszukujących partnerów do tzw. rozmówek niemieckich. Baza DEUTSCHKONTAKT służy osobom, które chciałyby podszkolić się w języku niemieckim, przełamać barierę w posługiwaniu się tym językiem. Z drugiej zaś strony przedsięwzięcie kierowane jest do osób znających język bardzo dobrze i chcących w ten sposób pomóc innym w nauce języka.

Do dyspozycji osób zainteresowanych stworzona została baza, zawierająca orientacyjne dane potencjalnego partnera rozmówek. W ten sposób będzie można nawiązać kontakt z osobą np. z okolicy, w podobnym wieku i o podobnych zainteresowaniach.

Więcej informacji – na stronie www.bilingua.vdg.pl w zakładce Deutschkontakt.

Zapraszamy zatem do udziału w projekcie i wypełnienia formularza zgłoszeniowego!« wsteczKONTAKT
Julianna Pawleta

tel. 77 40 25 105

faks: 77 40 25 115

e-mail: julianna.pawleta@haus.pl