Logo DWPN 1%

Wielki powrót Niemieckich Klubów Malucha!
Dodaj do ulubionychW marcu rozpoczęły się zajęcia we wszystkich 12 Niemieckich Klubach Malucha! W tym roku aż 144 dzieci bierze udział w zajęciach animacyjnych, gdzie poprzez zabawę, piosenki i zajęcia artystyczne uczą się języka i poznają kulturę niemiecką.

 

 

Dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę, z dużą ilością muzyki, wierszy i przede wszystkim z dużą ilością ćwiczeń ruchowych. Jest to jedna z metod, która ułatwia naukę języka, dzięki niej lekcje nie są ścisłą nauką, dzieci nie siedzą na ławce i nie wkuwają słówek, ale mogą uczyć się języka w naturalny sposób.

Celem Niemieckich Klubów Malucha jest zachęcanie poprzez zabawę najmłodszych dzieci do nauki języka niemieckiego oraz poznawania kultury niemieckiej. Niemieckie Kluby Malucha stanowią wsparcie dla rodziców, którzy chcą wychowywać swoje dzieci dwujęzycznie. Dzieci w wieku od trzech do sześciu lat spotykają się dwa razy w miesiącu na dwugodzinne zajęcia.

Niemieckie Kluby Malucha to projekt Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej finansowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, realizowany w kooperacji z lokalnymi kołami DFK.

W zakładce „DO POBRANIA” znajduje się broszura informacyjna.

Jak pisano o Niemieckich Klubach Malucha w zeszłym roku? Przekonaj się klikając na linki poniżej:

http://wochenblatt.pl/prawie-jak-w-niemieckim-przedszkolu/

http://wochenblatt.pl/kinder-konnen-es-kaum-erwarten/

http://wochenblatt.pl/die-kinder-sind-begeistert/

https://opole.tvp.pl/40668161/1-stycznia-2019

 « wsteczKONTAKT

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej
tel. 32 461 20 70
e-mail: haus@haus.pl

DO POBRANIA

Broszura[.pdf]

PARTNERZY