Logo DWPN 1%

Aktualności
Dodaj do ulubionychEdukacja i praca we wspomnieniach mieszkańców Siemianowic Śląskich”

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Siemianowicach Śląskich zapraszają na spotkanie dyskusyjne pt. „Edukacja i praca we wspomnieniach mieszkańców Siemianowic Śląskich".

Termin: 14.12.2016 roku

Miejsce: Siemianowickie Centrum Kultury, Park Tradycji ul. Elizy Orzeszkowej 12, 41-106 Siemianowice Śląskie

 

W dzieciństwie i młodości to nauka, a w okresie dorosłości praca stanowią istotniejsze z obszarów życia, zajmują znaczącą ilość czasu, absorbują uwagę, wielokrotnie nadają sens egzystencji.
To właśnie te elementy codzienności są głównymi tematami zbijającej się dyskusji ze świadkami historii. Dyskusja będzie dotyczyła spraw zwyczajnych, codziennych, które pozwalają przez pryzmat działań bliskich każdemu (naukę i pracę), zrozumieć realia życia na Górnym Śląsku na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Siemianowicach Śląskich zapraszają na spotkanie dyskusyjne pt. „Edukacja i praca we wspomnieniach mieszkańców Siemianowic Śląskich”, które odbędzie się 14 grudnia 2016 r. o godz. 11.00 w Siemianowickim Centrum Kultury, Park Tradycji ul. Elizy Orzeszkowej 12. 

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 13 grudnia 2016 r. 

 « wsteczKONTAKT

Izabela Waloszek
tel.: 77 402 51 05
e-mail: iza.waloszek@haus.pl

DO POBRANIA

program[.doc]